O NÁS

O NÁS

Jsme dynamicky se rozvíjející firma, naším mottem je: "Dejte nám zadání, najdeme pro Vás řešení". Jsme výrobci, dokážeme pružně reagovat na požadavky a přání našich zákazníků, v naší dílně vyrobíme i jednotlivé kusy a prototypy vybavení. S tím souvisí i vývoj nových prostředků osobního zajištění (POZ). Velmi důležitým výrobním artiklem naší společnosti jsou celotělové pracovní postroje. Samozřejmě nabídneme různá provedení pro pracovní lezení i pro záchranářskou činnost. Máme také v nabídce postroje pro pracovní potápění. Není pro nás problém zpracovat i jednotlivá zadání podle přání zákazníka. Samozřejmě všechny naše postroje jsou opatřeny řádnou normou pro způsobilost použití. Důležitou součástí našich setů v nabídce jsou i výrobci potřebného hardwaru, jako jsou společnosti Climbing TechnologyAnthron, Tractel nebo Meissner. Konfigurace všech našich souprav vycházejí z našich letitých zkušeností v oboru, z našeho odborného vývoje POZ, i z reakcí na přání našich zákazníků. Takto jsme se stali jediným výrobcem potápěčských pracovních postrojů v České republice.
Dalším důležitým sortimentem naší nabídky jsou zachycovače pádu. Tyto velmi důležité pomocníky pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou vyvíjíme v naši dílně, včetně mechanických prvků, kterémi jsou zachycovače opatřeny. Naše výrobky procházejí velmi přísnou kontrolou a testováním. Dalším krokem je pak samozřejmě opatření výrobků certifikací ve zkušebnách. Velký úspěch má náš jistící prostředek pro práci na lešeních a příhradových konstrukcích, který dodáváme nejen do zemí Beneluxu.
Naše nabídka dále zahrnuje různé kapsáře, kožená pouzdra na nářadí, batohy pro dopravu nářadí a materiálu, transportní vaky na nářadí a lana. Zaměřujeme se zejména na jednoduchost, funkčnost, hmotnost a samozřejmě konečnou velmi příznivou cenu produktu. Velmi dobře jsme schopni zareagovat na konrétní poptávku a bagy i kapsáře zhotovit podle vašich představ a připomínek.

Kontaktní formulář

Nejsou vyplněny všechny údaje

*povinné údaje


S přijatými údaji uživatelů webové stránky je nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., v platném znění a zákona 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.

Nejsou vyplněny všechny údaje


SKYPRO s.r.o.    

Petr Ježek
+420 731 127 071
info@skyprosro.cz

sídlo a fakturační adresa:
1. máje 56, 549 01
Nové Město nad Metují
 

provozovna:
Českých Legií 5, 549 01 Nové Město nad Metují


IČ: 06297935           DIČ: CZ06297935